• Újszülött
OTDR SGOT04 Optikai hibát Találni Teszter 60KM 1310/1550nm hibakeresőt

OTDR SGOT04 Optikai hibát Találni Teszter 60KM 1310/1550nm hibakeresőt

HUF 66285.00
Elérhetőség
Rendelhető

Mini Optikai Teljesítmény Mérő Teszter Közös Interfész FC/SC/ST -70 ~ + 6 d Bm 28.99 LCD Optikai Teljesítmény Mérő Teszter Optikai ftth -50~+26 RY3200 B 34.99 Kézi Mini FTTH Optikai Optikai Teljesítmény Mérő Teszter Optikai Ingyenes Szállítási 35.99 Optikai Teljesítmény Mérő RY3200 B 50~+26 km, majd 15km 15m W Vizuális hibakeresőt 67.80 én-Pook 2 az 1-ben Kezelni Optikai Teljesítmény Mérő -70~+6 d Bm 10m W Vizuális hibakeresőt 69.99 5 Az 1-ben FTTH Optikai Bárd FC-6 S 5 Mw Vizuális hibakeresőt Optikai Teljesítmény Mérő 89.99 FC-6 S Precíziós Bárd Optikai Sumitomo Electric Cut Forgácsoló Szerszámok + Táskák 18.99 Nagy Pontosságú AUA-30 Szál Fejsze Üvegszálas Vágó Hasonló Fujikura CT-30 89.99
Leírás
Optikai Ranger a hasznos kézi eszköz beltéri vagy tesztelni. Foglalkoztat a OTDR elvek integrálja a hatalmas elemzés szoftver, amely lehetővé teszi, hogy a rost ranger érzékeli optikai hibák helyen, gyors, pontos.
Fő Jellemzők :
-Akár 60 km-re ( reflexió esemény ) hibakeresőt
-Hordozható, strapabíró, könnyű, Könnyen kezelhető.
-Pontosabb vizsgálati eredményeket, valamint jobb ismételhetőség.
- Akár 8 szál hiba mutatható ki minden mérés.
-Automatikus Impulzus Szélesség Ellenőrzési tervezés érdekében egy kényelmes kezelés.
-Könnyű megállapítani, a hiba helyét.
-Beépített vizuális hibakeresőt (VFL), mindegy, hogy megtalálják a hibákat, a halott zóna.
-Por, víz, ütésálló, amelynek célja a mező használata
Hosszú akkumulátor élettartam, akár 5000 mérés művelet.
Alkalmazások :
-Vizsgálat a távolság a rost azonosítani a hiba helyét a rost link.
-Megkeresi fényvisszaverő, illetve a nem tükröződő betör az optikai hálózat.
-Ellenőrzés rost javítás, karbantartás.
1. A vizsgálat előtt, ellenőrizze, hogy a teszt csatlakozó, valamint a felület tiszta OTDR (megnedvesített alkoholos törlő, hogy tiszta), valamint OTDR párosul jó teszt lehet, hogy nem kapcsolódik a fényt kibocsátó eszköz (optikai nem világos).
2. Ha meg kell, hogy ellenőrizze a vonalat a pigtail kapcsolat teszt (fenék hegesztés vagy elkötve, karimás csatlakozó), meg kell figyelni, hogy a kapcsolat vonal, amelyeket nem lehet túl nagy, más módon nem befolyásolja a tesztet.
3. A bal port a felület, egyszerű vörös fény (650nm), a megfelelő port OTDR, hogy tesztelje a szünet felület; ez a felület csatlakozik a OTDR teszt, majd nyomja meg a bekapcsoló gombot, majd nyomja meg a keresés gombot, a kijelző||||||||| |||||| görgetősáv, lapozzunk befejezése lehet a mért adatokat.
-Az első, mind a második lépés nagyon fontos, ha a vizsgálati eredmény képernyő null, meg kell figyelni, hogy a lépések 1 2 nem csináltam.
Főbb Műszaki Adatok
- Működési hullámhossz : 1550nm (1310nm opcionális)
-Rost Típus : 9/125um, egyszemélyes mód
-Csatlakozó Típusa : FC/PC , SC
-Érzékelő Típusa : In Ga As
-Lézer csúcsteljesítmény : ≥60m W
-Kijelző maximális távolság :
-Reflexió esemény : https : 60 KM (≥1d B)
-Nem-fényvisszaverő esemény : 20 KM(≥2.5 d B)
-Mértékegység : Méter
-Gondolkodási időt halott zóna : 15 Méter
-Távolság Pontosság (Reflexió Esemény) : ±(2m+2*10-4distance)
-VFL : 650nm
-VFL teljesítmény : ≥1m W
-Tápellátás : 3pcs 1.

A termékről

Modell Száma:
SGOT04
Csomag:
Igen
Márka Név:
dower nekem
Típus:
Kábel Teszter
SKU:
Good0221

Az ügyfél választása