• Újszülött
Száloptikás Eszköz Készlet FHP12A -70~+10dBm Mini Optikai Teljesítmény Mérő, valamint JW3105N Vizuális hibakeresőt 10mw

Száloptikás Eszköz Készlet FHP12A -70~+10dBm Mini Optikai Teljesítmény Mérő, valamint JW3105N Vizuális hibakeresőt 10mw

HUF 16467.30
Elérhetőség
Rendelhető


Száloptikás Eszköz Készlet FHP12 A -70~+10d Bm Mini Optikai Teljesítmény Mérő, valamint JW3105 N Vizuális hibakeresőt 10mw
Leírás FHP12 Sorozat Mini Optikai Teljesítmény Mérő van a kompakt szerkezet, stabil teljesítmény, valamint biztosítja a magas mérési pontosság a 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, valamint 1625nm hullámhosszon. Együtt használható Optikai Lézer Forrás lehet pontosan mérni a veszteség rost -, kábel -, illetve egyéb passzív optikai eszközök. Jellemzők Behozott érzékelő fej, 2,5 mm-es univerzális interfész(támogatás FC/SC/ST csatlakozók) Alacsony fogyasztás, folyamatos munka több, mint 80 óra Lineáris optikai teljesítmény, illetve logaritmikus teljesítmény kijelző Automatikus mérési tartomány beállítása, valamint a hatalmat továbbra is jelzés Relatív érték mérési funkció Kompakt, hordozható kialakítás
Specifikáció Típus FHP12-EGY FHP12-B Kijelző Tartomány +10 ~ -70d Bm @1550nm + 26 ~ - 50d Bm @1550nm Felbontás 0.01 Kalibrált Hullámhossz 850/1300/1310/1550/1490/1625 Érzékelő Típus In Ga As Pontosság 0.35 d B ± 1n W 0.35 d B ± 10n W Dolgozik Hullámhossz 800 ~ 1700 Folyamatos munkaidő 80 óra(készenléti idő : kb 1600hours) áramforrás 2*AAA száraz elem(nem tartozék) üzemi Hőmérséklet. -10~+50 °C, Tárolási Hőm. -20 ~+70 °C; Dimenzió L120mm*W33mm*H30mm / About70g
JW3105 N Optikai Vizuális hibakeresőt hatékony, alacsony költség alapvető optikai vizsgálati eszköz, ez biztosítja a látható módja, hogy megtalálják az optikai hibák, valamint meghatározza a szálak optikai hálózat alatt, majd a telepítés után. Ez magában foglalja :
Megtalálni a töréspont, szegény kapcsolatok, hajlító-vagy repedés a száloptikai kábelek.
Megtalálni a hibát a OTDR halott zóna.
End-to-End vizuális rost azonosító.
Főbb Jellemzők
C onstant & stabil kimeneti teljesítmény.
Speciális lézer meghajtó áramkör tervezés, győződjön meg arról, hogy a lézer kimeneti teljesítmény továbbra is állandó teljesítmény szint, amíg a rendelkezésre álló akkumulátor feszültség.
Alacsony akkumulátor figyelmeztetés, emlékeztet a felhasználók számára, hogy az akkumulátor cseréje időszerű.
Hosszú akkumulátor élettartam(akár 40 óra AAA elem).
Működik, akár a CW vagy Impulzus.
Pocket méret, könnyű súly, egyszerű használat. Műszaki adatok
Típus JW3105 N Gazdaságos VFL Központi Hullámhossz 650nm+-10nm Jeladó Típus FP-LD Kimeneti Teljesítmény 10mw Optikai Csatlakozó
FC/2,5 mm-es univerzális csatlakozó
Működési Modell Mind a CW Impulzus 2 Hz rendelkezésre álló áramellátás Két AAA alkáli elem(nem tartozék) az Akkumulátor Működési Idő 40hours Működési Hőmérséklet -10-+60
Tárolási Hőmérséklet -25-+70 Dimenzió mm 100*30*18mm Súlya 37g
Standard Csomag
MODELL
TARTALMAZ
JW3105 N
JW3105 N VFL, Felhasználói Kézikönyv, Puha hordtáska.
FIZETÉS
1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.
2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.

A termékről

Modell Száma:
FHP12A, valamint JW3105N VFL
Márka Név:
Grandway
Modell:
FHP12A OPM, valamint JW3105N VFL
OPM Mérési Tartomány:
-70~+10dBm
OPM Optikai Csatlakozó:
FC(cserélhető SC,ST) /, valamint a 2,5 mm-es univerzális
VFL kimeneti teljesítmény:
10mw
VFL Csatlakozó:
2,5 mm, Univerzális

Az ügyfél választása